SMOK Alien İnceleme

SMOK Alien İnceleme

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1420 Yayınlanma Tarihi 07 Jun 2017 Yorum: 1

SMOK Alien İnceleme.


SMOK, zamanımızın en iyi kutu modlarından biri olarak kolayca düşünebileceği şeyi üretti . Alien 220W TC'dir. Bu kutu modu küçük bir kutu tasarımına sahiptir, ancak vaping yapan müşterilerin kesinlikle seveceği güçlü bir yumruk paketlemektedir. Yüksek duman hakkında ciddi iseniz, o zaman bu moda aşık olacaksınız. Ünite, en deneyimli kullanıcıları bile karşılayacak kadar, iki adet 18650 pil, 220 watt güç destekliyor.


Bu öğenin sahip olduğu bazı özellikler LCD ekran okumaları, tam sıcaklık kontrolü ve daha fazlası gibi özelliklerdir. Kullanıcı elindeki tüm gerekli okumalara sahiptir. Sadece birkaç saniye içinde omms, volt, amper ve temp gibi bilgileri anakart üzerinde aynı anda alabilir. Bir insanın modun her zaman ne yaptığını bilmek oldukça hoş. Bu sizi ilgilendiriyorsa, o zaman okumaya devam edin.


Ünite tamamlayıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Masraflar arasında son derece şık, son olarak uzun süre bakmak ve size uygun bir deneyim için ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kutunun ön yüzü tetik olarak tasarlanmıştır. Kullanıcı, bu büyük yangın butonuna el koyduktan sonra parmaklarını hiç hareket ettirmek zorunda kalmaz. Basit sıkma hareketini kullanarak bu cihazdan bir havayı sıkmak kolaydır. Dahası, bu ünite hafiftir. İçinde böyle muazzam pil bulunan birimin beklediği kadar ağır değil. Bununla birlikte, hafif olması, sağlamlığından etkilenmez veya eksiltilir. Çinko alaşımından üretilmiş olup, günlük temel suiistimalleriniz boyunca dayanma kabiliyetine sahiptir. Kullanıcılar defalarca düşürdüklerini ve tüm düşüşler boyunca güçlü bir şekilde durduğunu itiraf etti.


Bu madde hakkında şaşırtıcı olan bir diğer husus güzel gözükmesidir. Gerçekten serinlik müzesine ait olan modaya uygun bir cihaz. Ona aşık olmadan önce sadece bir gün sürdü ve ben şimdi gerçek bir mümin oldum. Bunu, bu kategorideki diğer kutu modlara kıyasla , manzara modlarından biri olarak adlandırmak , bir azımsamadır.


Bu ünite için dört renk seçeneği var. Kırmızı, mavi, gri veya altın arasından seçim yapabilirsiniz. Üretici, aşırı ısınmasını önlemek için çok havalandırma tertibatı ile kuruldu. 220 watt'a kadar (veya en azından buna yakın) gidebilirsiniz, ancak ben bunu 80 watt'tan daha yüksek vapaza sokmadım - Şahsen, vaktini geçtiğinde kişisel olarak büyük bir fark hissetmiyorum. Ancak o güce ihtiyacınız varsa, bu kolaylıkla halledecektir.


Bir kez daha, tetikleme özelliği bu özel modu harika kılan bir şey. Birçok kişi bu konunun yalnız başına aşık olur. SMOK Uzaylı her şeyin ergonomisi yüzünden gerçekten göze çarpıyor. Üreticiler ayrıca ürünün güvenliği ve kullanılabilirliği konusunda çok çalışıyorlardı. Hızlı ve rahat şarj için mikro USB bağlantı noktası bulunur. Ünitenin altında, bu yüzden yoluna girmiyor. Şarjın ilerleyişini ve pil okumasını görüntüleyebilir, böylece her zaman tam olarak ne olup bittiğini bilirsiniz. Verimlilik bu cihazın adı olmalıdır, çünkü gösterdiği etkinlik seviyesi yüksektir.


Ekran Okuma

Ekranlar devam ettiği sürece, bu ünitedeki ekran bir OLED ekran ve üreticinin bugüne kadar piyasaya sürdüğü en büyük ekran. Ekran, birinin bilmek istediği tüm bilgileri sağlar. Bu cihazı satın alırsanız, artık istemeyeceğiniz kadar çok bilgi edineceksiniz. Şu gibi bilgileri alacaksınız:


Çok fazla bilgi alacağınıza emin misin? İyi. Sağladığı bilgi barajı onu piyasadaki en kullanışlı ve güvenli modlardan biri haline getiriyor. Bu tek başına büyük kutu mods belirli bir kategori koyar.


İlginizi çekebilecek özelliklerden biri, batarya "serisi" bağlantı özelliğidir. Bu özellik, bir çok pozitif özellikten yararlanmaya çalışırken biriminizin kısa devre yapmasını önlemek için kuruldu. Bu özelliğin yaptığı bir diğer şey, akımın olması gerekenden fazla olmasını engelliyor olmasıdır. Pillerinden biri yerinde olan bu harika özelliklerle birlikte ölürse sorun yaşamayacaksın.


Tankın Ebatları


SMOK'un son cihazı, bu modeldeki tanktan biraz daha küçük olan bir tanka sahiptir. TFV4 Baby Beast Tank ismi taşıyan bu depo 3 mL kapasiteye sahiptir. Hava akımı, biraz daha küçük olmasına rağmen bu tankta şaşırtıcı. Bu, doldurulması ve doldurulması inanılmaz derecede kolaylaştıran, üstten yüklemeli bir model. Bu modelin sahip olduğu motor bobinleri önceki modellerde olduğu gibi aynıdır. Buhar ürünü önceki cihazınki ile eşleşir. TFV4 Mini Alt-tank, burada bulunan Smok Alien 220 Starter Kit ile birlikte gelir .


Birimin İşlevleri


Bu birim size diğer birimler tarafından her zaman vermediği bir şey verir: çok yönlülük. Güç ve sıcaklık söz konusu olduğunda çok yönlülüğe sahip olacaksınız. Bu mod, tek bir watt kadar düşük oranda gidebilir veya yaklaşık 220 watt kadar yükselebilir. Atomizer bobinleri de .1 ve 3 ohm arasında çalışabilir. 510 bağlantısı bu birimi diğer birçok modelle uyumlu hale getirir. Esneklik ve çok yönlülük, kağıtları ve çeşitli seviyelerde sigara içenleri tarafından kolay bir birim olmasını sağlar. Bunu kullanmanın bundan asla kaçamayacaksınız, çünkü bunu çok ilginç yollar kullanabilirsiniz.


Yükseltilebilirlik Kolaylığı


Yenilikler yavaşlamadığı için tüm cihazların günümüzde yükseltilmesi gerekiyor. Cihazınızı istediğin zaman yükseltebilirsin, bu da müthiş bir yatırım yapar. Kutu modunuz yeni değişiklikleri ve yeni bilgileri kabul etmeye hazır olmalı; çünkü bu birimler her gün değişiyor. Neyse ki, bu model öyle. Herhangi bir çekişme veya çekişme olmadan yükseltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hızlı bir yazılım güncelleme yapmak ve gitmek iyi. Yeni bir seçenek her çıktığında yeni bir kutu satın alma konusunda endişelenmeniz gerekmez. Tek başına bu, tonlarca para tasarrufu sağlamanıza izin verir. Sevdiğiniz ürünler bunu yapmaya izin verdiğinde paradan tasarruf sağlanır.


Sonuç Basit


Hafif ve kolay yönetilebilir güçlü bir mod kutusuna sahip olmak isterseniz, SMOK Alien 200W Box Mod Starter Kitini seçin. Ellerinden gelen en iyi kutu modlarından birinin altındadır, çünkü tüm kullanıcılarına yüksek düzeyde özelleştirme potansiyeli kazandırmaktadır. Ayrıca, müşterilerin daha yeni bir model için daha fazla para dağıtmak yerine yükseltilebilirlik seçeneği sayesinde tasarruf etmelerini sağlar. Vapingin ilerleyişi (veya eksikliği) ile bu cihaz, bir kutu modelinde aradığınız tüm önemli yönleri ele alarak sıralamamızın üstünde durmalıdır. Kolay beş yıldız!

Yorumlar
Yorum Yap
vaporesso vaporesso elektronik sigara elektronik sigara joyetech likit One Hit Wonder Likit